O nas

Poznaj nas

Zaufanie to jedna z podstawowych wartości – w równej mierze w życiu prywatnym, co w aspekcie biznesowym. Daje poczucie bezpieczeństwa i przesądza o wiarygodności kontrahentów, z którymi nawiązujemy współpracę.

 

Program Solidni w Biznesie powstał z myślą o tych wszystkich uczestnikach rynku reklamowego, którzy wykazują się najwyższą rzetelnością, uczciwością i odpowiedzialnym podejściem wobec partnerów biznesowych. Od początku istnienia SWB łączy godnych zaufania przedstawicieli branży upominków promocyjnych w elitarnej grupie, która znacząco ułatwia budowanie przewagi konkurencyjnej i nawiązywanie pewnych oraz trwałych relacji biznesowych.

 

Celem programu Solidni w Biznesie jest kreowanie oraz zarządzanie najważniejszym kapitałem każdego przedsiębiorstwa, jakim jest kapitał zaufania. To również doskonałe narzędzie umacniania wizerunku firmy, której uczestnictwo w programie potwierdza prestiżowy certyfikat.

 

Zadbaj o renomę swojej firmy oraz bezpieczeństwo w kontaktach handlowych w branży artykułów promocyjnych – dołącz do programu i zyskaj certyfikat SWB.

 

 

Dołącz do SWB

Realizacja: Comluk interactive Ta strona zbiera cookies w celu udoskonalania strony. Jeśli nie zgadzasz się na zbieranie tych informacji możesz zablokować je w ustawieniach przeglądarki.