News

Aktualności

19 sierpnia 2020

Avalon Sportswear – Partner programu Solidni w Biznesie

Firma Avalon Sportswear Sp. z o.o. jest członkiem programu Solidni w Biznesie od 2003 roku.  Zajmuje się produkcją zdobień na tekstyliach i gadżetach oraz dystrybucją markowej odzieży sportowej i promocyjnej oraz artykułów reklamowych. Asortyment obejmuje między innymi koszulki, t-shirty, koszulki polo, bluzy, kurtki, polary, odzież sportową, parasole, czapki i torby. Firma jest wiodącym dostawcą produktów promocyjnych w Polsce. Siedziba główna, magazyny i hala produkcyjna zlokalizowane są w Polsce, w Skawienie koło Krakowa. Regionalne biura sprzedaży znajdują się w Warszawie, Wrocławiu i na Śląsku. Firma eksportuje swoje produkty do krajów w Unii Europejskiej, Europie Środkowej i USA. Od roku 1997, firma zdobyła ponad 40 międzynarodowych nagród za jakość zdobień w konkursach branżowych, to więcej niż jakakolwiek inna firma w Europie. Spośród otrzymanych laurów, 15 to złote medale za Najlepsze Nadruki na Odzieży w takich konkursach jak SGIA, Images, Impressions, FESPA i Promotional Gift Award. Avalon Sportswear obsługuje zarówno duże jak i małe agencje reklamowe na terenie Polski i Europy. Poza tym jej klientami jest kilka międzynarodowych marek sportowych takich jak NIKE, NiTRO i wiele innych. Więcej na temat firmy: www.avalonsportswear.com.pl.

 

Program Solidni w Biznesie powstał z myślą o tych wszystkich uczestnikach rynku reklamowego, którzy wykazują się najwyższą rzetelnością, uczciwością i odpowiedzialnym podejściem wobec partnerów biznesowych. Od początku istnienia SWB łączy godnych zaufania przedstawicieli branży upominków promocyjnych w elitarnej grupie, która znacząco ułatwia budowanie przewagi konkurencyjnej i nawiązywanie pewnych oraz trwałych relacji biznesowych. Celem programu Solidni w Biznesie jest kreowanie oraz zarządzanie najważniejszym kapitałem każdego przedsiębiorstwa, jakim jest kapitał zaufania. To również doskonałe narzędzie umacniania wizerunku firmy, której uczestnictwo w programie potwierdza prestiżowy certyfikat. Więcej na temat programu: www.swb-partners.com.

 

Najnowsze wpisy

9 lutego 2021

Pomoc dla przedsiębiorców w czasie COVID-19

W obecnej sytuacji epidemiologicznej ustawodawca przygotowuje rozwiązania prawne, które pozwolą przetrwać ...
Czytaj więcej
11 stycznia 2021

Not Recommend dba o wiarygodność kontrahentów na ...

Na jakość udanej współpracy między partnerami biznesowymi w przeważającej mierze wpływa rzetelność każdej ...
Czytaj więcej
26 listopada 2020

Jak prawidłowo formułować pozwy prawne?

Zapraszamy na fragment rozmowy z mec. Mateuszem Wojciechowskim na temat składania pozwów prawnych przez ...
Czytaj więcej
Realizacja: Comluk interactive Ta strona zbiera cookies w celu udoskonalania strony. Jeśli nie zgadzasz się na zbieranie tych informacji możesz zablokować je w ustawieniach przeglądarki.