LOGOWANIE | RSS
OFERTA
Patronat Medialny
Opinie Partnerów

Program SWB – Solidni w Biznesie cieszy się dużym uznaniem w branży produktów promocyjnych. Poniżej wybrane wypowiedzi przedstawicieli firm będących Partnerami Programu.

Anna Roszczak
Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, ASGARD

Obecność firmy w programie Solidni w biznesie potwierdza solidność i wiarygodność naszej firmy, dzięki czemu klienci mają pewność współpracy ze sprawdzonym dostawcą. Inne korzyści to integracja branży oraz wymiana doświadczeń w ramach firm członkowskich.


Michał Pańkowski
Labopak System Sp.K.

System Solidni w Biznesie to rewelacyjny pomysł, który pozwala na wyodrębnienie grupy najlepszych dostawców oraz odbiorców na rynku reklamy. W ten prosty sposób powstała elita firm wewnątrz której o wiele łatwiej zarówno o zaufanie, jak również podtrzymanie silniejszych relacji biznesowych. Firma Labopak od wielu lat uczestniczy w programie i wysoce sobie ceni zarówno zawartość merytoryczną jak i jakość obsługi oferowaną przez serwis. Poszczególne działania wspierające typu "Not Recommend" są prowadzone sumiennie, a przez to zapewniają ochronę naszych interesów. Mam wielką nadzieję, że program będzie dalej dynamicznie się rozwijał wzbogacając całą branżę o pomocne rozwiązania. Chciałbym również, aby w przyszłości marka "Solidni w Biznesie" była jeszcze silniej promowana na zewnątrz, a także prowadziła więcej akcji pobudzania wzajemnych relacji wewnątrz grupy. Nasza firma jest zadowolona ze współpracy i patrzy z kompletem nadziei na możliwości oraz przyszłość certyfikatu. Pozostaje wiele do zrobienia, ale wszystko zmierza w bardzo pożądanym kierunku.


Piotr Szczepanek
współwłaściciel PROMOSYSTEM – StrefaNadruku.pl

Program Solidni w Biznesie jest fundamentem działań gospodarczych każdej firmy, której właściciele pragną uzyskać i utrzymać na rynku pozycję przedsiębiorstwa cieszącego się opinią rzetelnego, solidnego i wiarygodnego partnera biznesowego. Dzięki temu programowi możemy nie tylko być sprawdzani przez innych, ale również to my możemy sprawdzać wiarygodność finansową swoich kontrahentów. Udział w Programie Solidni w Biznesie od początku uczestnictwa daje naszej firmie wymierne korzyści w postaci lepszych warunków transakcji finansowych.
Polecam!


Przemysław Dubrzyński
właściciel firmy Lenis

Solidni w Biznesie to program, który powstał na potrzeby naszej branży. Zaufanie w dzisiejszym świecie jest bezcenne, ale też wiąże się z ryzykiem. Program Solidni w Biznesie pozwala zmniejszyć to ryzyko i budować swoją wiarygodność.


Wojciech Lenarczyk
Dyrektor Handlowy PROMOSTARS/LPP

Program Solidni w Biznesie powstał w wyniku rozpoznania pewnej niszy na naszym rynku. Do tej pory brak było przecież tego typu inicjatywy, która by pomagała firmom działającym stricte w sektorze reklamowym i ciągle się rozwijała. Dzięki niej buduje się lepszą wiarygodność firm, a co wiemy z przeszłości – brak pewności działań był piętą Achillesową branży reklamowej w szczególności. Szkoda, że takie przedsięwzięcie pojawiło się tak późno, i że jeszcze moim zdaniem zbyt mały procent partnerów handlowych uczestniczy w programie. Jestem jednak pewien, że z roku na rok liczba uczestników tej platformy wymiany informacji i działań będzie rosła , tak jak się dzieje to do tej pory, co tylko może przyczynić się do lepszej współpracy w naszej branży.


Wiesław Szulim
właściciel firmy ROSZ Wiesław Szulim

Program Solidni w Biznesie od siedmiu lat towarzyszy mojej firmie przy weryfikacji potencjalnych klientów.To jedno z głównych założeń tego programu z którego wywiązuje się bardzo dobrze.Najlepszą rekomendacją dla tego programu jest stale zwiększanie się ilości firm które do niego przystępują. Gratuluję i polecam.


Marcin Patas
Dyrektor Marketingu i Sprzedaży ADDESIGN Gifts Catalogue

Solidni w Biznesie to Program bardzo potrzebny naszej branży. Nierzetelność, braki płatności powodujące zatory płatnicze, to zmory, z którymi należy walczyć. Szczególnie podoba mi się usługa NOT RECOMMEND, czyli na bieżąco aktualizowany wykaz nie polecanych firm. Taka informacja wydaje się bezcenna.


Przemysław Talbierz
Dyrektor Marketingu Stefania - Zakład Galanterii Skórzanej

Program Partnerski Solidni w Biznesie służy promocji zaufania i wiarygodności w biznesie. Promuje, więc te wartości, które uważam za fundament wszelkich działań zarówno w życiu osobistym jak i gospodarczym. Jeżeli ktoś zamierza budować swoją firmę na podstawie zaufania i wiarygodności decyzja o przystąpieniu do Programu wydaje się naturalna.


Monika Kaszubowska
właściciel RMI LASER POLSKA

Gdyby nie było Koron Reklamy trzeba by je było wymyślić. Być docenionym to naturalna potrzeba każdego człowieka i każdej firmy. Chęć zdobycia nagrody daję motywację do coraz lepszej pracy, która przekłada się na nowa lepszą jakość prezentowaną przez firmy biorące udział w konkursie. Dlatego, tak naprawdę Korony Reklamy potrzebne są całej branży reklamowej, aby z kolejną edycją windować ją na coraz wyższe poziomy doskonałości.


Marta Lewandowska
Account Manager Helmex Exhibitions- Izabela Tęczar

Program Solidni w Biznesie jest skierowany do firm, które chcą zaakcentować swoją rzetelność i uczciwość. Prestiż uzyskany dzięki programowi łatwo można obrócić w finansowe korzyści. To idealne rozwiązanie dla prężnie działających firm, które mają ugruntowaną pozycje na rynku. Jest to również szansa dla przedsiębiorstw, które dopiero budują swoją markę. Przystąpienie do programu się opłaca!

Gifts Journal | RemaDays | Zasady współpracy
Copyright 2009-2012 GJC Inter Media. Designed by Horsefield.